עלינו

אנחנו אופניים כוח

החברה נוסדה בשנת 2011. מהיום הראשון המטרה העיקרית של החברה לא השתנתה והיום-כדי להקל על חייהם של אנשים. וכל אדם שיש לו אופניים חשמליים או קטנוע חשמלי יאשר כי עם הופעתו של חבר שני גלגלים מנוע, החיים באמת הופך להיות קל יותר זמן, להתעייף פחות, אין עלויות דלק, ניידות היא מעולה. וחופש הבחירה יספק את כולם-אחד צריך אופניים של היכולת הגבוהה, טווח ארוך, אחרים-כדי ללכת לעבודה ולעסקים, השלישי הוא מאוד חשוב מאוד, והם בוחרים את האופניים קומפקטית במיוחד או בקטנועים חשמליים.

אבל מכירת כלי רכב חשמליים, אביזרים וחלקי חילוף הוא רק חלק מהעסק שלנו.

. מהיום הראשון שלנו לביטחון לשם כך נפתח בית הספר לנהיגה לילדים, בני נוער ומבוגרים מכל הגילאים, שבהם אנו מלמדים להשתמש באופניים כראוי, כדי להגדיר לטפל בהם, להסביר את כללי תנועת הכבישים, אנו מנסים להחדיר את התרבות של הנהיגה. כל שנה אנחנו הולכים לבתי ספר וחולקים את כל הידע הזה עם ילדים, לעשות את זה בחינם, כי אנחנו בטוחים-זה חשוב!

כיוון שיש לנו ניסיון רב בתחום העברת האופניים, פתיחת מסלול הטכנאים הפכה לפתרון לוגי נוסף. זהו מקצוע פופולארי בשוק הישראלי, וכל מי שמגיע לבית הספר של מכניקה של אופניים “פאוור אופניים “, להיות תיאורטי, ומה חשוב, ידע מעשי של שתי המכניקה, חשמל ואלקטרוניקה שני גלגלים הובלה חשמלית.

אנחנו לא רק מוכרים לך אופניים או אביזרים-אנחנו אחראים על הסחורה שלך. זו הסיבה שיש לנו תקופת אחריות ותחזוקה עונתית בחינם. “כל לקוח חשוב”-בשבילנו זה לא בול כדי למשוך קונים, ואת המושג של עבודה. לשם כך הרבה כוחות ואמצעים מושקעים בסדנאות “פאוור אופניים ” שבו יש מומחים טובים, הכרחי לשירות ותיקון של הציוד ומבחר עצום של חלקי חילוף.

אנחנו מתפתחים בגלל שאנחנו. אוהבים להיות מודרניים

: ואם תקרא את זה, נגיד

“תודה על היותך עם” אופני כוח!

עלינו

מבחר רחב ל
כל לקוח

משלוח מחלקה ראשונה
ברחבי

שירות מצטיין
איכות &

כסף בחזרה
הבטיח

הפרסים שלנו ו
ניסיון

מכירות חמות ו
חיסכון

НАША КОМАНДА

עלינו

Яков

Основатель компании Power Bike.

«Мотор» всей команды. Яша знает о двухколесном электротранспорте всё. Как он успевает заниматься велобизнесом, участвовать в ежедневных переговорах, помогать в мастерской, преподавать и вести при этом активный образ жизни – секрет. Но он успевает.

עלינו

Марк

Менеджер по развитию.

Каждый день вы можете видеть Марка в Power Bike. Значительная часть успеха компании – заслуга Марка. Когда Яков говорит: «давай сделаем вот так, это будет хорошо!», Марк отвечает: «мы должны знать, что в этом решении не только хорошо, но и плохо». Так рождаются решения, которые двигают компанию вперед.

עלינו

Валерий

Главный велотехник

Нет такой поломки, которую Валера не сможет починить. Хороший мастер – это не только знания, но и смекалка, что можно улучшить и оптимизировать. Когда Валера занимается ремонтом – он похож на скульптора или художника за работой.

עלינו

Денис

Power Bike online.

Социальные сети, сайт, видеоролики, фото, реклама… В «Power Bike» понимают, что будущее – в интернете. И для это в компании есть Денис.

WhatsApp chat